Anulovaná sezóna 2019/2020 se až do vydaného rozhodnutí vyvíjela pro karvinský "A" tým velmi dobře. Trenér Petr Popek prožíval na střídačce Karviné svojí trenérskou, extraligovou premiéru. Marian Švec jej poprosil o krátký rozhovor. Ptal se na dojmy z odehrané části, na nejlepší momenty i nej hlášky.

Strhující utkání Karviné s Pardubicemi neskončilo pro naše hokejbalisty lépe, než ziskem jednoho bodu. Přitom výkon domácího celku by na vítězství stačil. V cestě však stála dlouhodobá slabina Karviné. Tou je častá hra v početní nevýhodě. Toho si je vědom i Lukáš Heczko, který s humorem, avšak také notnou dávkou kritiky, hodnotil sobotní duel.

Ačkoliv zápas s Dobřany karvinským vyšel, vstup do jarní části byl poněkud nešťastný. Vysokému přídělu branek v duelu s Plzní nezabránil ani soustředění Miroslav Solar v karvinském brankovišti. Dnes čeká Karvinou zápas s Pardubicemi. Marian Švec se přes to k debaklu pod střechou haly Košutky vrátil v krátkém zhodnocení výkonu našeho celku.

Karvinské HbK cestovalo v rámci úvodního jarního víkendu na půdu Plzně a Dobřan. Dva rozdílné duely nakonec přinesly výsledky jako den a noc. Mezi tím, co v hale Košutka museli naši borci snést krutou porážku 10:2, z Dobřan odjížděli se třemi body.

Jarní část extraligy startuje! Karviná se dnes představí v Plzni, kde nastoupí proti silnému domácímu týmu. Jak probíhala neoblíbená zimní příprava, nebo jaké má tým v nadcházející fázi sezóny cíle, prozradil v krátkém rozhovoru kapitán týmu - Jan Rosůlek.

Petr Popek převzal "A" tým na začátku letošní sezóny. V trenérské rošádě, které vedení klubu pro aktuální sezónu připravilo, to bylo největší překvapení. Popek se s klubem dohodl na tom, že tým povede společně s Lumírem Rosůlkem a nutno dodat, že tato spolupráce mužstvu jednoznačně prospívá. Marian Švec se tohoto kouče v krátkém rozhovoru zeptal...

Tři bratři nejsou jen pohádka Zdeňka Svěráka, ale také trio bratrů Vaškových, kteří v minulosti zápolili v dresu HbK. Dnes je aktivní jen nejmladší z nich. Ofenzivní bek Martin je jedním z pilířů karvinské obrany, která získává rok od roku na kvalitě. On sám má za sebou účast na juniorském MS a dvakrát byl pozván také na soustředění seniorské...

Asi každý ze sportovního prostředí ví, co znamená slovo "odchovanec" nebo "stálice." Oba tyto výrazy pak lze bezesporu použít v souvislosti s Martinem Řehůřkem. Hokejbalista a univerzál, který je schopen zaujmout pozici kombinačního útočníka, stejně jako důsledného beka. Hokejbalu se věnuje téměř 20 let a přes to, že již nefiguruje v roli střelce,...

Není obvyklé, aby se na webu klubu objevil rozhovor s klubovým fanouškem. Ale koneckonců, proč ne. Pan Zbořil totiž patří ke skalním karvinským fandům již velkou řadu let. A příjmení to není neznámé ani ostatním hokejbalovým příznivcům. S hokejbalem jsou totiž spojeni oba synové tohoto bývalého hokejového brankáře, kterého vyzpovídal Marian Švec.