Karviná sehrála o uplynulém víkendu druhý duel letošního ročníku hokejbalové extraligy. Po úspěchu v Pardubicích byli naši hokejbalisté pasováni do role favorita. Piráti z Hradce Králové však přicestovali precizně připraveni a síle domácího mužstva dokázali skvěle vzdorovat. Utkání, které skončilo až v penaltové disciplíně, hodnotil s Marianem...

Karvinský "A" tým má za sebou premiéru v letošním ročníku nejvyšší české soutěže. O plynulé sobotě naši hokejbalisté odcestovali na horkou půdu Pardubic. Ve velmi atraktivním duelu dokázali uspět!

"A" tým Karviné se o víkendu 15. a 16. 8. 2020 zúčastnil 20. ročníku charitativního turnaje ORION CUP. HbK prošlo turnajem bez porážky a jedinou obdrženou branku zaznamenalo v předkole play-off. Předsezónní herní prověrka tak dopadla na výbornou. Ještě více radosti pak přinesla částka, kterou organizátoři vybrali. Konečná cifra čítala téměř 16...

OLD STARS GAME - Oblíbené utkání starých gard, přináší každý rok nejen vzpomínku na ty, kteří již hokejbal hrají na nebeských kolbištích, ale také řadu nostalgických setkání. Každým rokem se totiž na hřišti objeví nový "nalezenec", který patřil do týmů, jež psaly historii hokejbalu v Karviné. Vedle Baníku a Kings Bandu, to byl také tým North...

Od pondělí 10.8.2020 začíná příprava mužstva dorostu. Tréninky budou probíhat v těchto dnech PO-ST-PÁ, sraz vždy v 17,00 hod. Od úterý 18.8.2020 do čtvrtku 20.8.2020 proběhne soustředění v areálu Holiday resort Losinka, Rapotín. V případě dotazů prosím kontaktujte trenéry ( p. Macháček 733 196 055, p. Pfeifer 775 577 289)

O nové tváři karvinského klubu jsme Vás informovali před časem. Za šanci prosadit se v dresu HbK se bude rvát Kuba Orsag. Hráč se zkušeností s juniorskou extraligou v Hradci Králové nebo Karlových Varech se poměrně nečekaně objeví mezi třemi tyčemi.

Anulovaná sezóna 2019/2020 se až do vydaného rozhodnutí vyvíjela pro karvinský "A" tým velmi dobře. Trenér Petr Popek prožíval na střídačce Karviné svojí trenérskou, extraligovou premiéru. Marian Švec jej poprosil o krátký rozhovor. Ptal se na dojmy z odehrané části, na nejlepší momenty i nej hlášky.

O tom, že ani čtyřgólový náskok nemusí znamenat plný bodový zisk, se o víkendu přesvědčili hokejbalisté karvinského "B" týmu. V duelu se Vsetínem vedli během úvodní patnáctiminutovky již 4:0, když v konečném účtováni muselo o bodu navíc rozhodnout až prodloužení.