Již tuto sobotu 26.06.2021 zahájí naše "A" mužstvo od 16:00 hodin první zápas PLAY OFF na hřišti soupeře HBC AUTOSKLO H.A.K. Pardubice, další utkání je naplánováno na neděli 27. 06. 2021 taktéž od 16:00 hodin na našem domácím hřišti HbK Karviná.

Dnes nás čekal druhý soutěžní duel tohoto víkendu. Proti Karviné stál silný tým Elbe DDM Ústí N/L. Dlouho to vypadalo, že se bude hrát za prudkého deště. Naštěstí se počasí umoudřilo a hráči se postavili na hřiště se sluníčkem v zádech. Hned na začátku se ujali hosté míčku a již v 47. vtěřině se dostali do vedení po trefě ...

Pro naše věrné fanoušky jsme spustili novou sekci KE STAŽENÍ. Najdete zde tapety pro vaši plochu na PC i mobil. Věříme, že nejednoho fanouška potěšíme touto maličkostí. Tapety jsou v rozlišení 1920x1080 px. V budoucnu budou přibývat také ve vyšším rozlišení.

Poslední zápas karvinského mužského celku před vynucenou pauzou si připsal náš B-tým, který se představil na hřišti Sokolu Poruba. Byť s hrstkou hráčů předvedla naše rezerva velmi povedený výkon a odvezla si do Karviné tři body.

Karvinský "A" tým hostil o uplynulé sobotě ambiciózní tým Hostivaře. Extraligový nováček na sever Moravy rozhodně nepřijel prohrát. Dokazoval to od prvních chvil a i přes to, že skóre otevřeli domácí, dočkali se Pražané bodu.

Karviná sehrála o uplynulém víkendu druhý duel letošního ročníku hokejbalové extraligy. Po úspěchu v Pardubicích byli naši hokejbalisté pasováni do role favorita. Piráti z Hradce Králové však přicestovali precizně připraveni a síle domácího mužstva dokázali skvěle vzdorovat. Utkání, které skončilo až v penaltové disciplíně, hodnotil s Marianem...

Karvinský "A" tým má za sebou premiéru v letošním ročníku nejvyšší české soutěže. O plynulé sobotě naši hokejbalisté odcestovali na horkou půdu Pardubic. Ve velmi atraktivním duelu dokázali uspět!