PŘÍPRAVKA
MINIPŘÍPRAVKA 

V neděli se u nás odehrál poslední turnaj sezóny přípravek a minipřípravek. K vidění byl krásný hokejbal a hlavně radost ze hry. Na konci obdržel každý z týmů medaile.

Zuřivé bitvy mezi děvčaty a chlapci v kategorii U10 a U8 viděl o uplynulé neděli Přerov. Celek zubrů připravil pro klání dětí v této věkové kategorii velmi příznivé prostředí a náš tým si to náležitě užil.

Turnaj nejmenších věkových kategorií v našem regionu přivítala v neděli Karviná. Krásné zářijové počasí dotvořilo skvělou hokejbalovou atmosféru, která na severu Moravy celý hrací den panovala. Diváci, jenž tento podnik navštívili, jistě nelitovali.

Veronika Fehérová se společně s Pavlem Osičkou věnuje výchově našich nejmladších talentů. Přípravka a minipřípravka je kategorií, jenž v dětech buduje především lásku ke sportu. To si uvědomuje také Veronika, která k hokejbalu přišla z atletiky a vedle základů práce s holí a balónkem tak muže našim nadějím vštípit i správné pohybové vzorce....

Nejmladší karvinská kategorie vstoupila do sezóny turnajem na domácí půdě. V krásném počasí babího léta se utkala s Opavou a slovenským Martinem

Nejmladší karvinské kategorie jsou již několik sezón hráči a hráčky přípravky (U10) a minipřípravky (U8). Letos tomu nebude jinak. Nově se tvořící trenérské dvojce povedou naše naděje do bojů přeboru této věkové kategorie.