A-TÝM | Proti Ústí to dnes nevyšlo

16.05.2021

Dnes nás čekal druhý soutěžní duel tohoto víkendu. Proti Karviné stál silný tým Elbe DDM Ústí N/L. Dlouho to vypadalo, že se bude hrát za prudkého deště. Naštěstí se počasí umoudřilo a hráči se postavili na hřiště se sluníčkem v zádech. Hned na začátku se ujali hosté míčku a již v 47. vtěřině se dostali do vedení po trefě Ivana Kučery - 0:1. Hrálo se pak jako na houpačce - chvíli nahoru a chvíli zase dolů, ale pak se po nahrávce Martina Paly povedlo v 7. minutě srovnat Lumírovi Rosůlkovi - 1:1. Nerozhodný stav trval pouze 10 vteřin, když hostující Soukup strhnul vedení na svou stranu - 1:2

foto: radimrucil.cz
foto: radimrucil.cz

Druhá třetina se nesla v podobném duchu a přinesla pouze jediný gól. Ten vsítil Michal Tóth - 2:2. Ve zbytku třetiny se již nic nestalo a stav se neměnil.

Třetí třetinu, stejně jako včera, poznamenala řada vyloučení. Těsně po početní výhodě domácích se krásně trefil Honza Stromko - 3:2. Chvíli na to se karvinští dostali do oslabení, které využil Lukáš Soukup - 3:3. Zbytek třetiny přinesl spousty osobních soubojů a také dvojnásobné oslabení domácích, které ústečtí dokázali využít 42 vteřin před koncem 3. třetiny.  Po velkém tlaku hostů se trefil Radomír Vaněk a zápas rozhodl - 3:4. Domácí se ještě snažili srovnat a vytvořili si šance, ovšem žádná z nich v síti neskončila. V samém závěru jsme byli svědky výměny názorů Rosůlka a Langthalera po zákroku na domácího hráče. 

foto: radimrucil.cz
foto: radimrucil.cz

Fotogalerii z utkání si můžete prohlédnout zde

Autor: Radim Ručil