A-TÝM I Dva body zachránila dovednostní disciplína

04.10.2020

Karvinský "A" tým hostil o uplynulé sobotě ambiciózní tým Hostivaře. Extraligový nováček na sever Moravy rozhodně nepřijel prohrát. Dokazoval to od prvních chvil a i přes to, že skóre otevřeli domácí, dočkali se Pražané bodu.

Foto: R. Ručil
Foto: R. Ručil

Zápas dvou soupeřů s podobným herním stylem měl být odvysílán také na TVcom. Technické problémy to však neumožnily a tak pro vás máme alespoň záznam třetí třetiny s následným prodloužením a nájezdy (VIDEO neobsahuje zvuk)

Do duelu lépe vstoupila Karviná. Diviš využil v šesté minutě početní převahu a jeho tým tak vedl. přesilovek bylo v duelu Karviné s Hostivaří celá řada. Ani dvojnásobné výhody však gól nepřinesly. 

Stav zápasu srovnal v šestadvacáté minutě Vosátka a nutno podotknout, že hosté měli v konečném účtování více možností duel rozhodnout. Skvělý Heczko svými a mnohdy i zázračnými zákroky svých obránců, držel Karvinou nad vodou.

Normální hrací doba nakonec vítěze nepřinesla. To se nepovedlo ani nadstavené části a na řadu tak přišly nájezdy. Úspěšní byli hned první exekutoři na obou stranách. Následně ale opět dominovali gólmani a tak se diváci dočkali rozhodnutí až ve čtvrté sérii. To překonal Štourala přesnou trefou do horního rohu branky Adam Pilch.

Fotogalerie ZDE