Pražské Kovo je na domácí půdě nevyzpytatelný soupeř. Bojovný tým přivítal náš celek o uplynulé sobotě. Za slunného dne babího léta byl k vidění běhavý a důrazný hokejbal, který se musel rozhodně líbit

Zápas s Letohradem ovlivnil déšť, který celý den trpělivě vyčkával na úvod utkání. Na obou celcích sice bylo znát, že se jedná o první ostré zápolení v sezóně, přes to ale byl k vidění atraktivní hokejbal a řada šancí na obou stranách.

Lumír Rosůlek je již šestou sezónu hlavní postavou karvinského mužského celku. Jako jeden z trenérů vedl tým v bojích prvoligových i extraligových. Podařilo se mu stabilizovat kostru týmu a Karviná se tak herně uchytila v nejvyšší české soutěži, kde dokázala sehrát vyrovnanou partii prakticky s každým soupeřem. Jak probíhá příprava na nový ročník a...

Lukáš Zaremba tvrdí zadní řady mužského extraligového celku. Po krátké kariérní pauze, kdy dal přednost otcovským povinnostem u svého prvorozeného potomka, opět pravidelně nastupuje. Byl také u konce loňské sezóny, která pro náš "A" tým očekávanými boji prvního kola vyřazovacích bojů, nepřinesla.

Jeden z pevných článků sestavy karvinského "A" týmu se na nadcházející sezónu připravoval individuálně již před startem letní přípravy. Trenéři s Lukášem počítají také pro nadcházející Český pohár, kde se mužstva utkají o zajímavé prize money.