SPOLU TO ZVLÁDNEME

#hokejbalspojuje

Lidstvo ve své historii čelilo celé řadě situací, které si více než kdy jindy vyžádaly soudržnost, solidaritu a ODVAHU! V časech blahobytu, ale i těch méně dobrých, byl sport vždy něčím výjimečný! Navzdory jakékoliv situaci spojoval ty, kteří k němu měli blízko. Teď je tomu stejně! 

Hrozba nákazy koronavirem SARS CoV-2 zastavila sport v Česku. To pro nás ale není překážka. 

Rozhodli jsme se podpořit ty, kteří v této době stojí v čele boje s nákazou. Nejen zdravotníky, policisty a hasiče, ale také zaměstnance obchodů, pošt, úřadů, rozvozce, řidiče MHD, učitelky ve školkách a další, kteří jsou každý den vystaveni přímému riziku nákazy. Mezi tyto osoby totiž patří nejen spousta členů HbK Karviná, ale také naši věrní fanoušci či rodiče našich dětí.  

Když nemůžeme s hokejkou na hřiště, pojďme čas využít jinak a podpořme rouškami první linii v zápase proti koronaviru.

Vážení fanoušci, milé maminky, šikovní tatínkové, zruční hokejbalisté a hokejbalistky, drahé tolerantní partnerky. Zvládnete ušít jednoduchou bavlněnou roušku (roušky) a chcete přispět k dobré věci? Pojďte do toho s námi!

Zasedněte k šicím strojům, chopte se jehel a nití a dejte nám o sobě vědět buď prostřednictvím zprávy na Facebooku, nebo na mailu rousky@hokejbal-karvina.cz.

Vaše cenné výtvory od vás převezmeme a předáme jménem našeho sportu, kteří to teď nejvíce potřebují.

Samozřejmostí je, že uvítáme jakékoliv fotky či videa, které při tvorbě roušek vzniknou. Rádi vše zveřejníme a ukážeme, že nejen sport, ale také HOKEJBAL SPOJUJE!

#hokejbalspojuje #rouskyvsem #spolutozvladneme