A-TÝM | HBK - TJ Snack Dobřany 2:1

15.05.2021

Po dlouhé pauze jsme se dočkali

Konečně je to tady! Tuto větu si určitě řeklo hodně z vás a témeř neuvěřitelná pauza je u konce. Hřiště HBK konečně zažilo soutěžní utkání. Na průběhu zápasu nebyla skoro znát několika měsíční pauza a bojovalo se na plný plyn od samého začátku. První vážnější ohrožení branky si připsal v 10. minutě hostující Voves, který ovšem minul. Ve 13. minutě se dočkali i domácí. Po krásné Pilchově přihrávce propálil Honza Stromko vše, co mu stálo v cestě  1:0.

foto: radimrucil.cz
foto: radimrucil.cz

Druhá třetina přinesla podobný průběh, načež se domácí dostali do dvojnásobného oslabení, které využil hostující Rubner 1:1. Zbytek třetiny již branku nepřinesl, zato osobních soubojů přibývalo.

Třetí třetina začala stejně, jako ty předchozí, výhrou buly domácími borci. Již po dvou odehraných minutách se radovali karvinští z další branky Lukáše Pacase 2:1. Po vybojovaném míčku z poza brány a několika rychlých nahrávkách nedal hostujícímu brankáři sebemenší šanci. Stejný stav již vydržel do konce utkání. Nutno podotknout, že tento výsledek byl domácími vydřený. V závěrečném dějství témeř nevychladla trestná lavice domácích a několik dlouhých minut se museli bránit přesile. 

foto: radimrucil.cz
foto: radimrucil.cz

Fotogalerii z utkání si můžete prohlédnout zde

Autor: Radim Ručil