MUŽI


Prvním společným tréninkem v novém roce začal A-tým s přípravou na náročnou druhou část sezóny! Tréninkový proces začal již tradičně pod zkušeným dohledem Jany Kolátkové.

V kanadském bodování karvinského týmu zatím vévodí Martin Pala s 22 body. Nejvíce gólů vstřelil za Karvinou Lumír Rosůlek a společně s útočníkem Janem Divišem se dělí o první místo v počtu gólů, oba jich zaznamenali deset. Solidní počet branek zaznamenal také Ondřej Farský, který napnul sítě ostatních mužstev čtyřikrát. Nejlepším nahrávačem Karviné...

Pro 31

PF 2024

Za celý klub přejeme fanouškům, partnerům i hráčům šťastný nový rok 2024! Přejeme Vám jen to nejlepší, mnoho úspěchů

Jan Diviš a Martin Pala odehráli tři utkání proti Slovensku v rámci kempu před MS ve Švýcarsku.
Česká reprezentace změřila své síly s výběry Slovenska "A" a U23.🇸🇰 Tým U23 se podařilo zdolat 6:0 a gólově se prosadil Jan Diviš. S výběry kategorie můžu se odehrály dva vyrovnané duely, v obou se muselo prodlužovat. Celkově Martin Pala zaznamenal dvě...

Utkání s týmem HC Kert Park Praha je ODLOŽENO!
Kvůli nepříznivému počasí není možné ani přes veškeré úsilí domácího týmu odehrát utkání v rámci 14. kola CROSSDOCK extraligy hokejbalu na vyhovujícím a bezpečném povrchu. Oba kluby hledají náhradní termín zápasu o kterém vás budeme včas informovat.

Nominaci do reprezentace můžu obdržela dvojice našich hráčů Martin Pala a Jan Diviš . Ti se zúčastní kempu, který se bude konat 9.-10. 12. v Žilině. Zde v rámci soustředění odehrají hned tři přípravné utkání s reprezentací Slovenska mužů a U23.
Klukům moc gratulujeme a ať se vám daří!

A-TÝM| Domácí série zápasů pokračuje a náš tým čeká další těžký soupeř. Svěřenci kouče Petra Popka se již v sobotu utkají s týmem Kladna. Uspějí karviňáci na domácí půdě? Bitva o další důležité body do extraligové tabulky startuje v areálu Střední průmyslové školy Karviná zítra ve 14:30.

A-TÝM| V deštivém sobotním utkání jsme s dobře zajištěnou obranou a perfektním výkonem Tomáše Humlíčka vyhráli poměrem 2:0. První výhru za tři body zkusíme zítra potvrdit proti Ústí nad Labem.