Pětice hráčů Karviné obdržela pozvánku na 1. soustředění národního týmu mužů, které proběhne v únoru ve Svitavách! Do nominace byli vybráni - brankář Tomáš Humlíček, útočníci Jan Diviš, Martin Pala, Lumír Rosůlek a Lukáš Pacas. Všem zmíněným přejeme mnoho úspěchů a štěstí.

V areálu Střední průmyslové školy Karviná proběhl každoroční silvestrovský hokejbálek.
Děkujeme všem hráčům, rodičům, trenérům, fanouškům a sponzorům za rok 2022 a přejeme do nového roku hodně štěstí, zdraví a sportovních úspěchů.

Semináře s Mariánem Jelínkem se zúčastnili i zástupci našeho klubu Jana Palová a Martin Pala.

Skóre otevřeli hosté již v 1. minutě zápasu gólem od Kucharčíka, Karviná však neváhala a hned ve 3. minutě vyrovnala Karviná gólem od Lumíra Rosůlka. První třetina by byla vyrovnaná, ale Karviná využila dvě přesilovky, kdy dokázala vstřelit gól, a tak Karviná šla do vedení 5:3

Skóre úvodní třetiny určily dvě slepené branky Ústí z 10. minuty, které od sebe dělilo pouhých dvacet vteřin. Skóre otevřel Magasanik, na něhož velice rychle navázal Belica. Karviné nepomohla ani přesilová hra. Tu druhou si s sebou přenesla do druhé části hry.

Tříbodovou výhru slavila Karviná. KOVO se sice hodně rychle ujalo vedení, když se už zkraje třetí minuty prosadil Jakub Bureš. Domácí vyrovnali, ale hosté si už brzy vzali vedení zpátky. Zbytek zápasu už ale patřil domácím, kteří přidali tři přesné zásahy, dostali se do vedení, které již nepustili. Soupeři nedovolili skórovat a i přes nepříznivý...

Karviná zvládla zápas 3. kola proti Hostivaři a odváží si domů do Slezska všechny body za vítězství. O svém vítězstvím rozhodla ve třetí třetině, kde domácí hráče přestřílela a zaslouženě tak rozhodla o svém vítězství.

Vyrovnanému zápasu přihlíželo hned sto diváků v Karviné, kam zamířilo Kladno. Hostům stačilo pouhých osmatřicet vteřin, aby se mohli radovat ze vstřelené branky Martina Kohouta. Domácí ale osm vteřin před první sirénou srovnali a nenechali soupeře odskočit. Ve druhé části využil přesilovou hru hostující Vít Kamenář a jeho zásah byl nakonec tím...

Rok se s rokem sešel a je tady opět sraz "STARÉ GARDY", tak jako každým rokem jste srdečně zváni první zářijový pátek. Tedy pánové uvidíme se 3. září 2021, sraz na hřišti od 16,00 hod. a první hvizd uslyšíme v 17,00 hod.