Karvinská rezerva se v sobotu utkala s havířovskými Warriors. Úvod soutěže našim hráčům vyšel. Na domácí půdě soupeře přehráli jasným výsledkem 7:2

Daniel Čapka platí v dresu karvinského "béčka" za talentovaného a pracovitého útočníka. Svou prací na hřišti si vysloužil nominaci do širšího kádru reprezentace U20 což je pro něj samotného velkou výzvou. Letos navíc přišla další nová zkušenost. Danek se objevuje v dresu třineckého Enviformu v rámci juniorské extraligy.

Jan Stromko, talentovaný karvinský junior, naskočil o víkendu do bojů Českého poháru 2019. Na hrudi však neměl logo karvinského celku, ale reprezentačního lva. V kádru U18 se navíc utkal proti mateřskému klubu.

Karvinský "B" tým, který zaznamenal svojí druholigovou premiéru v loňském ročníku, se v letních měsících intenzivně připravuje na další štaci ve třetí nejvyšší soutěži společně s karvinským "áčkem".

V uplynulé sezóně se v brankovišti Karviné objevila nová tvář v masce. Standa Žídek, bývalý hokejový brankář, přijal novu výzvu a pokusil se z ledové plochy adaptovat na plastový povrch. Povedlo se mu to skvěle a v průběhu sezóny se stal nejen oporou B-týmu, ale také druhým gólmanem "áčka". Jak vnímal svojí první ryze hokejbalovou sezónu?