Víkendové utkání s přerovskými zubry mělo nečekaně jednoznačný průběh. Již na konci první třetina vedla Karviná 6:1 a zápas byl prakticky rozhodnut. Vysokému výsledku nezabránilo ani nevlídné počasí.

Zápas s Frýdkem nebyl pro karvinské hokejbalisty jednoduchý. Silově hrající soupeř si od úvodních minut držel střeleckou převahu a obrana našeho celku tak měla napilno. Daniel Figura v brance HbK pak kryl neuvěřitelných osmačtyřicet střel.

Karvinská rezerva se v sobotu utkala s havířovskými Warriors. Úvod soutěže našim hráčům vyšel. Na domácí půdě soupeře přehráli jasným výsledkem 7:2

Daniel Čapka platí v dresu karvinského "béčka" za talentovaného a pracovitého útočníka. Svou prací na hřišti si vysloužil nominaci do širšího kádru reprezentace U20 což je pro něj samotného velkou výzvou. Letos navíc přišla další nová zkušenost. Danek se objevuje v dresu třineckého Enviformu v rámci juniorské extraligy.

Jan Stromko, talentovaný karvinský junior, naskočil o víkendu do bojů Českého poháru 2019. Na hrudi však neměl logo karvinského celku, ale reprezentačního lva. V kádru U18 se navíc utkal proti mateřskému klubu.