Radovan Krul: "Buď jsme minuli, nebo nás vychytal gólman. Vyzdvihl bych ale bažanty".

30.10.2019

Karvinská rezerva o víkendu sehrála hned dva duely. Ten sobotní - s Opavou - měl vítěznou tečku. V repríze loňského souboje o bronz byli úspěšnější hráči v bílých dresech. Soupeře přehráli poměrem 4:2.

ilustrační foto
ilustrační foto

"Měli jsme silnou sestavu a hráli jsme na tři pětky, takže to byla povinnost," říká sebevědomě Radovan Krul po zápase. Béčko skutečně v utkání dominovalo. Silná Opava patří k nejkvalitnějším soupeřům v lize a duely s ní nepostrádají dynamiku, náboj ani řadu gólových příležitostí.

Střelecky byli tentokrát úspěšnější naši borci. "Celý zápas jsme byli lepším týmem a vedli o dvě branky. Udělali jsme ale pár chyb, které Opava potrestala dvěma góly," konstatuje Krul. 

Je si však vědom i dalších chyb. "Klasicky nás ale trápila produktivita. Většinu času jsme to hráli po rozích a když už jsme se dostali do šance, tak jsme minuli nebo nás vychytal gólman." Krul však v pozápasovém hodnocení nezapomněl poukázat ani na své mladší kolegy v týmu, kterým se mimořádně daří. "Na druhou stranu bych rád vyzdvihl bažanty Ondru a Kubu, kteří se gólově prosadili již v několikátém zápase v řadě."