I Hodonín nad síly našich žáků

09.03.2020

Jarní část sezóny začala o víkendu také starším žákům. Tým Jaromíra Macháčka hostil jihomoravský Hodonín. Favorizovaný celek do Karviné přicestoval se silnou sestavou a v obou případech dokázal naši družinu pokořit.

Duel, který započal v 10:00, otevřel gólově již na začátku druhé minuty hostující Hruška. Svojí přesilovkovou trefou sice srovnával krok Martin Suchanek, na další přesný zásah se ale muselo čekat až do pětatřicáté minuty. Hlavní postavou zápasu se stal hodonínský Michal Slezák. 

Útočník hostí nejprve asistoval u úvodního gólů svého týmu, načež byl za vražení na hrazení vyloučen. Právě z této přesilovky dokázala Karviná vyrovnat.

Slezák ale toto zaváhání odčinil právě v čase 34:20, když se asistencí podílel i na druhém gólu Hodonína. Výsledek 1:2 pak platil až do závěrečné sirény.

Když Karviná v desáté minutě prvního střetnutí těchto soupeřů zásluhou Suchanka skórovala, málo kdo si dokázal představit, že půjde o jediný přesný zásah našeho celku v obou zápasech. 

Druhý duel totiž zcela ovládl Hodonín. Drtivá střelecká převaha, hattrick Sebastiana Jánoše a únava našeho týmu přinesla jednoznačné vítězství hostí 0:5.