Z Prahy si "A" tým veze tři body

15.09.2019

Pražské Kovo je na domácí půdě nevyzpytatelný soupeř. Bojovný tým přivítal náš celek o uplynulé sobotě. Za slunného dne babího léta byl k vidění běhavý a důrazný hokejbal, který se musel rozhodně líbit

Tým Karviné odcestoval do metropole v neúplné sestavě. Odhodlání však kádru nechybělo. "Jeli jsme v okleštěné sestavě, nicméně zdravé jádro zůstalo. Na Kovu jsme chtěli bodovat, což jsme potvrdili hned v první třetině, když jsme dali dva rychlé góly. To nás uklidnilo," říká Adam Pilch, který v utkání zaznamenal asistenci. 

Druhá třetina pak gól v síti Kova nepřinesla. Naopak. Domácí využili dvojnásobnou přesilovku s snížili na rozdíl jediné branky. 

Třetí perioda již ale byla v režii severomoravanů. Tři přesné trefy v rozmezí pěti minut určily konečný stav a tři body pro náš celek. Lodivod mužského celku a autor dvou branek a jedné asistence - Lumír Rosůlek, si byl dobře vědom náročnosti utkání. "Zápas se hrál v hrozném horku. Bylo to velmi náročné a klukům patří velké díky za bojovnost a kolektivní hru."