A TÝM | VĚTRNÁ SOBOTA NÁM ODVÁLA VŠECHNY BODY

09.10.2021

Skóre úvodní třetiny určily dvě slepené branky Ústí z 10. minuty, které od sebe dělilo pouhých dvacet vteřin. Skóre otevřel Magasanik, na něhož velice rychle navázal Belica. Karviné nepomohla ani přesilová hra. Tu druhou si s sebou přenesla do druhé části hry. 

Karviná ve druhé části přidala a dočkala se snížení. Ve 24. minutě se o něj po úniku dva na jednoho postaral Lumír Rosůlek. V závěru třetiny mělo Ústí nad Labem, po předchozí bitce, přesilovku pět na tři, pojistku ale nepřidalo. Před třetí třetinou tak bylo stále všechno otevřené.

Karviná ze startu třetí části definitivně zlikvidovala dvougólové manko a zásluhou trefy Wrobela srovnala. Následně Slezané přečkali dlouhé čtyřminutové oslabení, v samotném závěru ale Ústí dostalo k dispozici další početní výhodu. Tu deset vteřin před koncem využil ranou z levé strany Stupka, jenž našel skulinku mezi bližší tyčí a Orságem. Rozhodl tak o bodovém exportu na sever Čech. 

Branky a nahrávky: 24. L. Rosůlek, 32. Wrobel (Hruboš) - 10. Magasanik (Stupka), 10. Belica (Škurla), 45. Stupka (Červinka, Poláček)

Fotogalerii z utkání si můžete prohlédnout zde