S Dobřany Karviná nezaváhala

30.09.2019

Karvinští přivítali na Den české státnosti hokejbalisty Dobřan. Po výprasku v Pardubicích byl cíl jasný! Naplno bodovat a neztratit kontakt s čelem tabulky.

Plán plnili naši hokejbalisté hned od úvodu. Již v druhé minutě skóroval Miloš Hladký. Nováček v dresu HbK zažil svým gólem excelentní vstup do kádru Severomoravanů. Svou trefou jej ještě v téže třetině následoval Lumír Rosůlek. 

O tom, že se Karviné dařil vstup do zápasu dle plánu hovořil po utkání i obránce Martin Vašek. "Zápas jsme začali tak, jak jsme chtěli. Tedy, jít do vedení a náskok postupně navyšovat."

HbK následně přidalo další dvě branky v druh periodě, když se trefil Honza Rosůlek a Martin Řehůřek, jenž zaznamenal první trefu v sezóně. Martin Vašek však ve výkonu svého celku mezery viděl. "Pořád se v zápasech necháváme hodně vylučovat. Dostáváme tím soupeře do hry. Kdyby Dobřany využily nějakou z nabídnutých přesilovek, mohl zápas vypadat jinak. Naštěstí nás podrželi oba skvěle chytající gólmani."

Závěrem Vašek nezapomněl vypíchnout také výkon Miloše Hladkého. "Byl to jasně hráč zápasu. 1+1 v novém týmu s novými spoluhráči! Doufám, že se mu bude dařit i nadále."


Fotogalerii Báry Plintové naleznete ZDE